5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Slagelse. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Slagelse er en af de boliger, der netop er kommet på markedet, villaen på Jyllandsvej 30. Denne villa tilbyder et rummeligt hjem på 147 kvadratmeter fordelt over 5 værelser.
Grunden, der strækker sig over 890 kvadratmeter, giver mulighed for en rummelig udendørs livsstil. Ejendommen er prissat til 2.995.000 DKK.
En anden tilgængelig villa i Slagelse er beliggende på Søholmparken 31. Den lidt mindre villa omfatter 136 kvadratmeter, men har også 5 værelser, hvilket kan imødekomme en familie, der ønsker et kompakt, men funktionelt hjem.
Med en grundstørrelse på 816 kvadratmeter og prissat til 2.395.000 DKK, tilbyder Søholmparken 31 et attraktivt alternativ på boligmarkedet i byen.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.