Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Slagelse:
- 
            
                  Morten O.Fra Slagelse
 Jeg arbejder som markedsføringsmedarbejder og kan hjælpe med de sociale medier, annoncering, grafis...
- 
            
                  
- 
            
                  
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Henrik R., caroline C. og Henrik R. søger hjælp til husopgaver i Slagelse
- 
              Lægge tæpper på 14 trappetrin efter de er blevet spartlet og nivellering.Fra Henrik R. (Slagelse)
 Pålægning af tæpper på trappetrin
- 
              Samle Ikea Pax skabeFra caroline C. (Slagelse)
 Ikea pax skabene som ses på billedet skal samles og stilles op på korrekt måde i nyt soveværelse. ...
- 
              Trappetrinnene klar til tæppepålægningFra Henrik R. (Slagelse)
 Klargøring af 14 trappetrin af træ så der kan lægges tæpper på. Eventuelt ved hjælp af spartling.
Claus N., Frederikke L. og Jan S. søger hjælp til haveopgaver i Slagelse
- 
              Beskære buske og træerFra Claus N. (Slagelse)
 Beskærer buske og træer. Grene og div. Skal køres på genbrugspladsen, pladsen er kun til “grønt” af...
- 
              Hjælp til lokalisering af olietankFra Frederikke L. (Slagelse)
 Skal finde olietank indenfor et nogenlunde afgrænset område på ca. 4x4 m. Har forsøgt at grave sel...
- 
              HækklipningFra Jan S. (Slagelse)
 Højde og bredde: Hvor høj og bred er hækken? Ca 2,1 m høj og skal klippes ned i 1,8 m bredden Ca 0,...
Kim A., Christina Martin J. og Maria J. søger hjælp til diverse opgaver i Slagelse
- 
              HvepseboFra Kim A. (Slagelse)
 Det sidder øverst i hæk ca 15x10 centimeter det er en bøgehæk der er ingen forhindringer ca 140 cm ...
- 
              Bores, skrues og hamresFra Christina Martin J. (Slagelse)
 Mindre opgave i lille lejlighed -3 billeder -en hylde -en loftlampe skal bores op og tilsl...
- 
              Reparation el-løbehjul bremseFra Maria J. (Slagelse)
 El-løbehjulet kan ikke bremse ordentligt. Købt februar 2025
 
               
             
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                