Vestergade 36 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Slagelse - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Slagelse. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Slagelse er der kommet to fornemme villaer på markedet, som begge udmærker sig med rummelighed og attraktive beliggenheder.

Den første villa, beliggende på Vestergade 36, kan erhverves for 5.495.000 kr. Boligen tilbyder en komfortabel indretning med et areal på 190 m² fordelt på 5 rum. Grunden strækker sig over 998 m², hvilket giver plads til både haveaktiviteter og privatliv.

Den anden boligmulighed findes på Søholmparken 77. Denne villa er lidt billigere, prissat til 3.795.000 kr., og rummer 164 m² fordelt på også 5 rum. Grunden er særligt rummelig, hele 2536 m², og giver exceptionelle muligheder for udendørs projekter.

Begge villaer giver mulighed for at nyde Slagelses charme, samtidig med at de tilbyder stilfulde og moderne boligløsninger.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga